Sale szkoleniowe

Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

SALA KONFERENCYJNA WIDOKOWA

Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie – spotkania biznesowe profesjonalnie

Organizacja szkoleń i konferencji to zadanie, do którego należy podejść poważnie. W spotkaniach biznesowych uczestniczą pracownicy, współpracownicy oraz partnerzy biznesowi – potencjalni lub już istniejący. Spotkanie powinno zapadać w pamięć. Chodzi nie tylko o przekazywaną wiedzę, ale także o  profesjonalizm, atmosferę, otoczenie. Dlatego warto wynajmować sale konferencyjne i szkoleniowe!

 

Sale szkoleniowe i konferencyjne – Warszawa

Czym powinno charakteryzować się centrum konferencyjne? Dostępnością kilku pomieszczeń o odpowiednich wymiarach i wyposażeniu, aby możliwa była organizacja nawet kilku spotkań o różnym charakterze, tego samego dnia! Istotny jest również dostęp do wody i ciepłych napojów. Podstawą są także pomieszczenia sanitarne zlokalizowane w bliskiej odległości. W naszym centrum konferencyjnym przekraczamy standardy. Zadbaliśmy o szereg udogodnień, takich jak:

  • odpowiednia temperatura – klimatyzacja,
  • w sali widokowej – balkon,
  • doskonałe oświetlenie z możliwością zupełnego przyciemnienia,
  • projektor multimedialny, jakościowe flipcharty i nagłośnienie,
  • serwis kawowy i stały dostęp do wody pitnej,
  • wygodne fotele o wyprofilowanym oparciu,
  • w sali szkoleniowej – telewizor z wejściem HDMI.

Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych o różnych przeznaczeniu. W każdej z nich zadbaliśmy nie tylko o wyposażenie i sprzęty. Nasze sale wyróżniają się także designerskim, a zarazem klasycznym wystrojem. Metraż sal jest dostosowany do konkretnych celów. Sala konferencyjna widokowa to pomieszczenie o metrażu 80 m². W jego obrębie dostępne są trzy sale: główna oraz dwa mniejsze pomieszczenia konferencyjne. Przestrzeń łatwo jest zaaranżować. Udostępniamy Państwu komfortowe fotele na kółkach oraz eleganckie krzesła. Konferencje mogą odbywać się na przykład w ustawieniu teatralnym lub w kole. Jedno z pomieszczeń przeznaczyć można także na bufet. Całość stanowi niebanalną wizytówkę profesjonalnej firmy!

Warszawa  – sale szkoleniowe

Nasza sala szkoleniowa w Warszawie to kameralne pomieszczenie wybrane właśnie w tym celu. Drewniany, duży stół idealnie sprawdza się podczas omawiania materiałów lub wypełniania dokumentów. Do Państwa dyspozycji oddajemy także telewizor z wejściem HDMI. Z łatwością można więc wyświetlać na ekranie wszelkie prezentacje zapisane na laptopie. Ekran zlokalizowany jest tak, by umożliwić wszystkim uczestnikom bezproblemowe oglądanie. Pomyśleliśmy także o serwisie kawowym, aby ułatwić Państwu stworzenie odpowiedniej atmosfery i komfortu. W sali szkoleniowej przeprowadzać można nie tylko warsztaty i szkolenia. Jest ona także świetnym miejscem, by zorganizować kameralne spotkanie biznesowe lub prywatne.

Centrum konferencyjne w centrum Warszawy

Sale szkoleniowe lub konferencyjne do wynajęcia bezproblemowo i profesjonalnie? W naszym centrum wynajem sal konferencyjnych, od rezerwacji po organizację wydarzenia jest maksymalnie ułatwiony. Na stronie udostępniamy kalendarz, w którym można sprawdzić odpowiedni dla Państwa termin. Warto kontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz. Nasza wykwalifikowana obsługa klienta odpowie na wszystkie Państwa pytania! Na podkreślenie zasługuje również fakt, że nasze centrum konferencyjne zlokalizowane w jest samym centrum Warszawy, nieopodal Kompleksu Hotelowo – Rezydencyjnego Parkowa, Łazienek, i licznych obiektów kulturalnych.

Interesuje Państwa wynajem sal konferencyjnych lub sale szkoleniowe? Nasze centrum konferencyjne zlokalizowane jest w samym sercu Warszawy. Bogata oferta umożliwia organizację konferencji i szkoleń o różnej liczbie uczestników. Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wynajmu.

Jaką salę oferujemy

Pomieszczenie o łącznej powierzchni 80m2 z dużym balkonem i tarasem. Sala główna 44m2 , dodatkowo dwa pomieszczenia 12m2  i 2,5m2  oraz dwie toalety.

Sala jest klimatyzowana i dobrze oświetlona, istnieje możliwość pełnego zaciemnienia. Wyposażenie standardowe to projektor multimedialny z ekranem, flipcharty,  nagłośnienie oraz serwis kawowy.

Idealnym przeznaczeniem powierzchni sali jest prowadzenie praktycznych szkoleń, warsztatów i spotkań networkingowych. Dodatkowe pomieszczenia zapewniają miejsce na bufet a taras i balkon tworzą dodatkowe miejsce na wypoczynek, co przyczynia się do lepszej atmosfery organizowanej imprezy.

Sala doskonale sprawdza się przy szkoleniach lub warsztatach do 20 osób lub w ustawieniu teatralnym do 40 osób.

cena (netto): 1h-2h--100zł/h 3h-4h--90zł/h 5h-10h--70zł/h

SALA SZKOLENIOWA

Pomieszczenie o łącznej powierzchni 18m2 .

Sala jest dobrze oświetlona, istnieje możliwość pełnego zaciemnienia. Wyposażenie standardowe to Tv z możliwością podłączenia laptopa za pomocą kabla HDMIflipcharty oraz serwis kawowy.

Idealnym przeznaczeniem powierzchni sali jest prowadzenie praktycznych szkoleń, warsztatów oraz małych spotkań .

Sala doskonale sprawdza się przy szkoleniach lub warsztatach do 8 osób.

cena (netto): 1h-40zł/h

Humańska 8 Sp. z o.o.

00-789 Warszawa

NIP: 521 365 31 83

22 490 01 25

recepcja@humanska8.pl

Pon-Pt : 8 00 - 1600

Dogodna lokalizacja blisko centrum miasta

Szybki kontakt mailowy: