Wirtualny adres wirtualne biuro Warszawa Mokotów

Usługa polega na udostępnieniu adresu Humańska 8, 00-789 Warszawa dla celów rejestracyjnych firmy. Adres można wykorzystać w celach marketingowych.

Dodatkowym plusem przy prowadzeniu wirtualnego biura na Humańskiej 8 jest odbieranie i skanowanie poczty.

Komu potrzebny jest Wirtualny Adres i Wirtualne biuro?

  • Rejestrację wirtualnego biura polecamy osobom, które nie mają stałego miejsca pobytu w Warszawie a planują otworzyć działalność gospodarczą.
  • Przedsiębiorcom pracujących w domu, którzy nie chcą rejestrować działalności pod swoim prywatnym adresem zamieszkania.
  • Mobilnym specjalistom pracującym zdalnie, którzy chcą podnieś prestiż swoich usług i korzystać z naszego adresu na Mokotowie.

Każda firma musi być zarejestrowana pod konkretnym adresem. Wynajem biura pociąga za sobą jednak dodatkowe koszty, które mogą stanowić duże obciążenie, szczególnie dopiero na początku działalności. Niekiedy zdarza się także, że przedsiębiorcy pracują we własnym domu, a nie chcą, by pod tym adresem była zarejestrowana ich działalność. We wszystkich tych sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest wirtualne biuro.

Wynajem wirtualnego biura

Wirtualne biuro pozwala na znaczne zredukowanie kosztów – w takim wypadku nie trzeba bowiem wynajmować biura, a jedynie zapłacić za adres. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim w przypadku, gdy dana działalność wcale nie wymaga stałego miejsca pracy, ale niezbędny jest adres, pod którym będzie mogła zostać zarejestrowania. To także rozwiązanie dla osób niemieszkających w Warszawie, które chcą, by działalność została zarejestrowana właśnie w stolicy.

Wirtualny adres a prestiż firmy

Najwięcej wirtualnych biur powstaje w centralnych punktach polskich miast, szczególnie tych największych. Tak jest i w przypadku naszej oferty – udostępniamy adres Humańska 8, 00-789 Warszawa.

Dużą zaletą naszego wirtualnego biura jest więc jego prestiżowy adres, który pozwala korzystnie wpłynąć na obraz firmy i prowadzonej przez nią działalności oraz pomóc zyskać większe zainteresowania usługą czy produktem.

W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum miasta.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obecnie ofert wirtualnych adresów jest coraz więcej i to praktycznie w każdym mieście.

W przypadku naszej oferty istnieje jednak wiele zalet, które przemawiają za tym, by wybrać akurat adres Humańska 8:

  • oferujemy wirtualny adres w stolicy, dzięki czemu można podnieść prestiż firmy
  • adres można wykorzystać do celów marketingowych
  • w razie potrzeby dysponujemy także przestrzenią coworkingową i salami szkoleniowymi
  • oferujemy atrakcyjne ceny za świadczone usługi

Wirtualny adres firmy – sposób na zoptymalizowanie wydatków z pomocą wirtualnego biura

Korzystanie z wirtualnego adresu, oprócz wcześniej wymienionych przypadków, sprawdza się, również gdy firma dopiero zaczyna swoją działalność. Czasem działalność potrzebuje czasu, żeby określić swoje potrzeby przestrzenne. Przedsiębiorcy mogą więc początkowo zdecydować się na prowadzenie działalności z domu, a dopiero wybrać wynajem własnego biura. Żadna firma nie chce jednak wydawać się nieprofesjonalna. Nikt nie chce być też uznany za podmiot, który jest początkujący i bada sytuację na rynku. Prestiżowy wirtualny adres firmowy od razu sprawia, że potencjalni klienci i partnerzy dostrzegą w nas poważnego gracza, który ma własny, solidny pomysł na rozwój. Siedziba na warszawskim Mokotowie to niezwykle atrakcyjne miejsce, a jej zalety stają się jeszcze mocniej wyraźne, gdy zestawimy je z opcją alternatywną – wykorzystaniem prywatnego adresu.

Co, jeśli wirtualne biuro nie wystarczy?

Czasem wirtualny adres to za mało i potrzebujemy realnego miejsca, w którym możemy zaplanować np. spotkanie z klientem. Tutaj należy zaznaczyć, że nie wszystkie wirtualne biura udostępniają przestrzeń na taką okazję. W Warszawskim Centrum Biznesu Humańska8 podmioty posiadające wirtualny adres firmy mogą skorzystać z profesjonalnej przestrzeni coworkingowej. W praktyce oznacza to, że za każdym razem, gdy pojawia się taka potrzeba, wirtualne biuro może zmienić się w prawdziwą, funkcjonalną przestrzeń.

Wirtualne biuro w Warszawie – co jeszcze oferujemy klientom i klientkom w ramach naszych usług?

Wirtualny adres to nie tylko nazwa i numer ulicy, które mogą być podawane w formalnej, firmowej dokumentacji. To też miejsce, do którego może przychodzić poczta. Nasza załoga:

  • Działa sprawnie i precyzyjnie

Czasem drogą pocztową przychodzą bardzo istotne dokumenty, które wymagają ekspresowej reakcji. W Humanska8 zarządzanie korespondencją odbywa się ekspresowo, dlatego podmioty wybierające to wirtualne biuro nie muszą martwić się o to, że z powodu opóźnień nie będą w stanie przestrzegać istotnych terminów.

  • Dba o ochronę danych zawartych w korespondencji

Mowa zarówno o danych osobowych, jak i o wszystkich innych informacjach, które zawiera dokumentacja. Skanowanie zawsze odbywa się w bezpiecznych warunkach.

Zapotrzebowanie na wirtualne biura doskonale pokazuje, jak bardzo zmienił się w ciągu ostatnich lat rynek pracy. Przywiązanie do fizycznej siedziby firmy zmniejsza się, wraz z popularyzacją modelu pracy zdalnej. W warunkach, gdy do rzetelnego wykonywania pracy wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu, wynajem regularnego biura przestaje być koniecznością, a staje się za to po prostu jedną z dostępnych opcji.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z funkcjonowaniem wirtualnego biura, ceną wirtualnego adresu oraz pytania w związku z innymi elementami oferty Humańska8

NAPISZ DO NAS

Humańska 8 Sp. z o.o.

00-789 Warszawa

NIP: 521 365 31 83

22 490 01 25

recepcja@humanska8.pl

Pon-Pt : 8 00 - 1600

Dogodna lokalizacja blisko centrum miasta

Szybki kontakt mailowy: