Wirtualny adres wirtualne biuro Warszawa Mokotów

Usługa polega na udostępnieniu adresu Humańska 8, 00-789 Warszawa dla celów rejestracyjnych firmy. Adres można wykorzystać w celach marketingowych.

Dodatkowym plusem przy prowadzeniu wirtualnego biura na Humańskiej 8 jest odbieranie i skanowanie poczty.

Komu potrzebny jest Wirtualny Adres i Wirtualne biuro?

  • Rejestrację wirtualnego biura polecamy osobom, które nie mają stałego miejsca pobytu w Warszawie a planują otworzyć działalność gospodarczą.
  • Przedsiębiorcom pracujących w domu, którzy nie chcą rejestrować działalności pod swoim prywatnym adresem zamieszkania.
  • Mobilnym specjalistom pracującym zdalnie, którzy chcą podnieś prestiż swoich usług i korzystać z naszego adresu na Mokotowie.

Każda firma musi być zarejestrowana pod konkretnym adresem. Wynajem biura pociąga za sobą jednak dodatkowe koszty, które mogą stanowić duże obciążenie, szczególnie dopiero na początku działalności. Niekiedy zdarza się także, że przedsiębiorcy pracują we własnym domu, a nie chcą, by pod tym adresem była zarejestrowana ich działalność. We wszystkich tych sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest wirtualne biuro.

Wynajem wirtualnego biura

Wirtualne biuro pozwala na znaczne zredukowanie kosztów – w takim wypadku nie trzeba bowiem wynajmować biura, a jedynie zapłacić za adres. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim w przypadku, gdy dana działalność wcale nie wymaga stałego miejsca pracy, ale niezbędny jest adres, pod którym będzie mogła zostać zarejestrowania. To także rozwiązanie dla osób niemieszkających w Warszawie, które chcą, by działalność została zarejestrowana właśnie w stolicy.

Wirtualny adres a prestiż firmy

Najwięcej wirtualnych biur powstaje w centralnych punktach polskich miast, szczególnie tych największych. Tak jest i w przypadku naszej oferty – udostępniamy adres Humańska 8, 00-789 Warszawa.

Dużą zaletą naszego wirtualnego biura jest więc jego prestiżowy adres, który pozwala korzystnie wpłynąć na obraz firmy i prowadzonej przez nią działalności oraz pomóc zyskać większe zainteresowania usługą czy produktem.

W przypadku naszej oferty udostępniamy nie tylko adres w stolicy, ale ponadto znajdujący się w dogodnej lokalizacji – bardzo blisko centrum miasta.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obecnie ofert wirtualnych adresów jest coraz więcej i to praktycznie w każdym mieście.

W przypadku naszej oferty istnieje jednak wiele zalet, które przemawiają za tym, by wybrać akurat adres Humańska 8:

  • oferujemy wirtualny adres w stolicy, dzięki czemu można podnieść prestiż firmy
  • adres można wykorzystać do celów marketingowych
  • w razie potrzeby dysponujemy także przestrzenią coworkingową i salami szkoleniowymi
  • oferujemy atrakcyjne ceny za świadczone usługi

NAPISZ DO NAS

Humańska 8 Sp. z o.o.

00-789 Warszawa

NIP: 521 365 31 83

22 490 01 25

recepcja@humanska8.pl

Pon-Pt : 8 00 - 1600

Dogodna lokalizacja blisko centrum miasta

Szybki kontakt mailowy: