Ewolucyjna i Partycypacyjna Organizacja - Budowanie Turkusowego Zespołu Proces Podejmowania Decyzji i Rozwiązywanie Trudności

Warsztat transformujący w kierunku organizacji partycypacyjnej – turkusowej, gdzie hierarchia zastąpiona jest współodpowiedzialnością wszystkich pracowników za proces decyzyjny i rozwój firmy.

Na tym warsztacie doświadczysz inspirujących nowych metod pracy i dowiesz się w jaki sposób nakreślić drogę do bardziej efektywnych sposobów pracy w organizacji.

Dla kogo i po co ten warsztat?

Ten warsztat adresowany jest do firm, managerów, organizacji non profit, wszelkich innych organizacji, gdzie ludzie współpracują ze sobą.

Do wszystkich, którzy są gotowi przeprojektować swoją organizację tak aby działała sprawniej oraz elastycznie i bezpiecznie reagowała na zmiany.

Czy kiedykolwiek myślałeś(łaś), że istnieje lepszy sposób na pracę?

Czy słyszałeś(łaś) o samoorganizacjach bez hierarchii i zastanawiałeś się, o co w tym chodzi?

Czy intryguje Cię pomysł Otwartych Organizacji Partycypacyjnych?

Czy zainspirowała Cię wizja pracy przedstawiona w książce Frederic Laloux „Pracować inaczej”?

Czy słyszałeś(łaś) o turkusowych organizacjach, holacracy albo o Teorii U?

Jeśli odpowiedź, na którekolwiek z tych pytań, brzmi „tak” to jest to właściwy warsztaty dla Ciebie.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak można pracować efektywnie i z radością.

Organizacje często mają problemy z

  • brakiem zaangażowania pracowników,
  • słabą wydajnością,
  • utratą połączenia ludzi i celów organizacji,
  • uciążliwymi procedurami dehumanizującymi środowisko pracy.

Dowiesz się:

  • jak organizować spotkania, które osiągają swoje cele i rozwijają współuczestnictwo,
  • jak ewoluuje organizacja bez hierarchii.

Dlaczego organizacje ewolucyjne?

Jesteśmy w momencie ogromnej zmiany kulturowej i gospodarczej. Skala i tempo zmian jest tak duża, że staje się ona dużym ryzykiem dla przedsiębiorstw.

Organizacje ewolucyjne łatwiej odczytują oznaki zmian i poprzez swoje dynamiczne struktury, dostosowują się do zmieniających się potrzeb biznesowych.

Firmy, które nie mogą się dostosować nie będą w stanie długofalowo konkurować.

Nawet najbardziej zakorzenione struktury i metody pracy można przekształcić w bardziej zwinne i adaptacyjne. Dołącz do jednego z naszych warsztatów lub zadzwoń aby podyskutować, jak Twoja firma może stać się organizacją ewolucyjną.

Prowadzący: Zdzisław Kolmaga

Jest coachem, mentorem, trenerem, pasjonatem pozytywnych zmian w miejscu pracy oraz prowadzenia działalności gospodarczej w bardziej humanitarny i autentyczny sposób. Wierzy, że organizacje rozwijają się, gdy ludzie się rozwijają, i że każdy ma coś co może wnieść do świata. Wspiera wnoszących to, co najlepsze dla biznesu, ludzi i planety. Wierzy, że czas, aby zmieniać przyszłość pracy jest teraz.

ZAPISY:

Termin kolejnego szkolenia podamy w najbliższym czasie. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym szkoleniem wypełnij formularz. Kiedy zbierze się wystarczająca liczba osób zorganizujemy szkolenie w najbliższym wolnym terminie prowadzącego.

Miejsce szkolenia:

Warszawa
00 – 789
ul. Humańska 8

Prowadzący: Zdzisław Kolmaga