COWORKING

Coworking to zdobywająca coraz większą popularność metoda na zorganizowanie przestrzeni do pracy dla osób, które dotychczas wykonywały swoją pracę w domu. Natłok domowych obowiązków, dzieci, członkowie rodziny i wiele innych czynników zewnętrznych zwykle skutecznie utrudnia skupienie się w stu procentach na wykonywanej pracy. Na szczęście Warszawa jest sztandarowym przykładem tego, że idea coworkingu to idealne rozwiązanie.

Czym właściwie jest coworking?

Najprostszym sposobem na określenie tego, czym jest coworking jest współdzielenie miejsca do pracy. Każdy z wynajmujących może liczyć na własne biurko i przestrzeń do pracy. Nad spokojem pracy czuwają zasady wyznaczone w takim miejscu, które skutecznie zabezpieczają przed zakłócaniem idealnych warunków. Zależnie od rodzaju pomieszczenia, coworker otrzymuje własne biurko lub boks.

Dla kogo przeznaczona jest ta usługa?

Popularność coworkingu, szczególnie w takim mieście jak Warszawa wynika z coraz większej ilości osób pracujących jako freelancerzy. Wymienienie wszystkich zawodów jest właściwie niemożliwe, jednakże najpopularniejsze grupy zawodowe wykorzystujące coworking to:

  • graficy
  • copywriterzy
  • fotografowie
  • programiści
  • spedytorzy i dyspozytorzy
  • specjaliści SEO
  • osoby montujące filmy

Oprócz tego znajdziemy jeszcze dziesiątki osób wykonujących swoją pracę w biurze coworkingowym. Każdy rodzaj pracy, który wymaga jedynie biurka i odrobiny spokoju pozwala na pracę w ten sposób.

 

Coworking Humańska 8 na Starym Mokotowie to punkt na mapie biznesowej każdego freelancera, który warto odwiedzić i zostać na dłużej. Mikrobiura, powierzchnie typu openspace i sale szkoleniowe są do dyspozycji coworkerów w godzinach działania biura. Dysponujemy drukarkami, skanerami, flipchartami, rzutnikami, tv i wszystkim co przyda się w procesie kreatywnej pracy. Znajdując u nas miejsce możesz liczyć na pełne zaangażowanie i pomoc w osiągnięciu Twojego sukcesu.

Zalety coworkingu

Najważniejszą i wspomnianą już zaletą jest naturalnie spokój i bycie wolnym od obowiązków i domowych rozpraszaczy. Kolejnym powodem, dlaczego w dużych miastach takich jak Warszawa powstają biura coworkingowe jest to, iż w domu bardzo często po prostu nie mamy możliwości wydzielenia przestrzeni do pracy z powodu zamieszkiwania w kawalerce lub efektywnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni dla domowników. Freelancer to osoba posiadająca zwykle kilka źródeł zleceń, więc praca stacjonarna w biurze firmy odpada. I odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest idea coworkingu.

Nie wolno również zapominać o aspekcie psychologicznym. Praca w domu działa na niektórych przygnębiająco, gdyż nie ma wyznaczonej jasnej granicy między czasem i miejscem pracy, a domem i rodziną.Ustalenie sobie jasnych godzin pracy i wyjazd do biura coworkingowego jest świetną receptą na rozgraniczenie obowiązków zawodowych i prywatnych. Doświadczenia wielu freelancerów, a także opinie ekspertów potwierdzają tę tezę.

Równie istotną, jak dwie poprzednie zalety kwestią jest również cena. Miejsce do pracy w myśl zasad coworkingu jest kilkukrotnie tańsze, aniżeli samodzielne wynajęcie dużego biura, lub też zmiana mieszkania na większe, gdzie zmieścimy również pokój przeznaczony do pracy. Szczególnie w dużych miastach takich jak Warszawa oszczędności mogą sięgać nawet czterocyfrowych kwot. Optymalizacja wydatków to więcej pieniędzy w kieszeni, przez co nasza praca staje się bardziej wydajna. Przejście na freelancing połączony z coworkingiem może być zatem sposobem na zmianę czegoś w swoim życiu i porzucenie etatu.

 

Dzień Próbny

Zabierz komputer i przyjdź na Humańską 8. Pierwsza wizyta w biurze Humańska 8 jest bezpłatna więc warto się poznać.

Jesteśmy do twojej dyspozycji w godzinach 8:00-16:00.

Zadzwoń zapytać co u nas: +48 669 14 24 84

Atmosferę pracy zapewniają ludzie, którzy z nami są i ciche spokojne otoczenie.

Biurko do pracy - Coworking Warszawa Mokotów

NAPISZ DO NAS

Humańska 8 Sp. z o.o.

00-789 Warszawa

NIP: 521 365 31 83

22 490 01 25

recepcja@humanska8.pl

Pon-Pt : 8 00 - 1600

Dogodna lokalizacja blisko centrum miasta

Szybki kontakt mailowy: